KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13602317
nr 1360 2317
Sten Birger Rudnäs
(f. 1932), Sverige
Blandteknik, Signerad. Motivet: 21x29cm
Sten Birger Rudnäs, svensk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
500 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:17:59
Sten Birger Rudnäs
Läs mer om Sten Birger Rudnäs